BIWAK, ZIELONA SZKOŁA


Noclegi


Dość spania pod murowanym dachem! Zobacz jak atrakcyjne może okazać się spędzenie nocy w namiotach wojskowych mogących pomieścić do 60 osób. 

Jeśli jednak wolisz rozbić mniejsze obozowisko – skorzystaj z naszego pola namiotowego z pełnym wyposażeniem sanitarnym (toalety i prysznice z ciepłą wodą).

Drugą opcją zakwaterowania są nasze pokoje: tu komfortowo wypocznie grupka nawet do 60 uczestników. Każdy pokój wyposażono w łazienkę, telewizję i Internet.

Obiekt posiada aktualną opinię Straży Pożarnej.

Wyżywienie


Wiemy, że podstawą wyżywienia prawdziwego obozowicza jest konserwa turystyczna i paprykarz. Jeśli jednak chcesz zerwać z tą tradycją, zapewnimy Ci pełne, zdrowe i ciepłe wyżywienie na miejscu.

Na świeżym powietrzu...


Boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, sprzęt wodny i kąpielisko (niestrzeżone) to ciekawe atrakcje dla młodzieży lubiącej aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Pozostałym proponujemy równie atrakcyjne przejażdżki bryczką, wozem drabiniastym oraz zwiedzanie Osady Jaćwiesko-Pruskiej.

 

Gry i warsztaty


Pobliski las to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju gier scenariuszowych, wypraw nocnych czy też biegów przełajowych.

A jeśli potrzebujesz kawałka dachu nad głową i odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia warsztatów lub innych zajęć grupowych, to zapewnimy Ci dostęp do sali szkoleniowej z rzutnikiem i bezprzewodowym dostępem do Internetu, czy duży namiot.

Ognisko


Po dniu pełnym atrakcji…

Nie ma dobrego biwaku bez prawdziwego ogniska, pieczenia kiełbasek i wspólnego śpiewania, dlatego i w naszym Ośrodku nie może zabraknąć tego typu atrakcji.

Wycieczki na Litwę i po Suwalszczyźnie


Sprawdzeni przewodnicy naświetlą historię i nie pozwolą się nudzić nawet najbardziej wybrednym podróżnikom.

Co zwiedzać


Trwa ładowanie