Pasiūlymas grupėms ir konferencijos


Prašome susisiekti su biuru ir renginių organizatoriumi strong> p>

TEL. +48 609 438 671 strong> arba per FORMA strong> a> h3>

Šilanė - puiki vieta apsistoti kelyje


Po visos dienos autobuse nėra nieko geriau už poilsį ramioje vietoje toli nuo kelio šurmulio. Jūsų laukia nakvynę kolektyvams iki 60 asmenų 2,3,4-viečiuose kambariuose su vonia, TV ir WiFi. Svečius sutinkame skania vakariene, išlydime sočiais pusryčiais. Stengiamės kad gerai pailsėję ir pasisotinę svečiai su malonumu galėtų tęsti savo kelionę. Sodyboje stebima stovėjimo aikštelė pritaikyta dideliems autobusams. Kviečiame nakvynei pakeliui (vos 12 km nuo trasos Via Baltica, prie pat Lietuvos sienos), ar kelių dienų poilsiui. Bendradarbiaujame su patikimais gidais po Suvalkų kraštą ir Mozūriją. Taikome patrauklią kainodarą kelionių organizatoriams.

Koneferencijų salės


Abi mūsų salės talpina apie 30-40 asmenų konferencijas. Yra projekcinė ir garso įranga, flipchart lentos, belaidis Internetas. Veikia kavos kampelis, o už lango ramybė ir gražūs vaizdai.

Vasarą salių spektrą papildo didelė palapinė prie ežero talpinanti 200 asmenų.

Švenčių organizavimas


Gimtadieniai, vardadieniai, krikštynos, kuklios vestuvės, jubiliejai, šeimos susitikimai, bernvakariai ir mergvakariai suorganizuoti Šilainėje įgauna nepakartojamą charakterį.

Parengiame pilną reginio meniu pagal kliento pageidavimus, salės ir aplinkos aranžavimą, gausias pramogas susirinkusiems svečiams.

Maitinimas


Kaip ir tikimasi siūlome pilną renginio aptarnavimą maistu, kavos pertraukėles, pietus, vakarones. Vaišiname mūsų krašto paveldo patiekalais, mielai serviruojame griliaus meniu ar kopūstienę, žirnienę iš tikros kariškos virtuvės.

Komandos formavimas


Miško bei vandens artuma, didelis sodybos plotas, maitinimas ir nakvynė, puikios sąlygos džipų sportui, gausybė nuosavų pramogų bei bendradarbiavimas su stirpiais laisvalaikio organizatoriais sukuria sąlygas komandos formavimui, kurį atsiminsite ilgai ilgai! Užsiėmimo netruks tiek žiemą, tiek vasarą!

http://active-team.pl

 

Šeimų piknikai


Siūlome organizuoti šeimos piknikus gamtos apsuptyje

Dažniausiai pasirenkamos pramogos: Vandens burbulai, žaidimo aikštelės Animatorius - veidų dažymas Pasivažinėjimas brikele Valtys, baidarės, vandens dviračiai Krepšinio, tinklinio ir futbolo aikštelės Laužas - dešrelių kepimas Kopūstienė iš lauko virtuvės

 

Masiniai renginiai


Ieškote tinkamos vietos tikrai dideliam renginiui?

Centras Šilainė siūlo Jums galimybę suorganizuoti neužmirštamą renginį net iki 5000 dalyvių su nakvyne kempinge iki 1500 asmenų. Pakviesk savo svečius, klientus, partnerius, ar suplanuok pikniką savo darbuotojams ir jų šeimoms.

Esame mėgstama motociklų bei automobilių suvažiavimų vieta.


Kūrybiškas užsislėpimas


Esame mėgiami įvairių plenerų organizatorių. Dažnai padirbėti gamtoje atvyksta fotografai, tapytojai, drožėjai.

8 edycja Podlaskich Plenerów Fotograficznych w Šilainė

Plener malarzy z Wejherowa


Kraunama